Popierinės pakuotės

Augant susidomėjimui ekologiškesniais pakavimo sprendimais ir ieškant alternatyvų plastikinėms, putplasčio pakuotėms, vis populiaresnės tampa popierinės pakuotės. „Baltic Printing House“ gaminame įvairias popierines pakuotes jūsų gaminiams. Nuo universalių įvairių dydžių dėžių, iki pagal užsakymą gaminamų specialios formos pakuočių ir įdėklų, kurie patikimai apsaugos jūsų gaminius transportavimo metu.

Universalių popierinių pakuočių gamyba

Pakuotės iš popieriaus yra plačiai pritaikomos gaminiams transportuoti, sandėliuoti, apsaugoti nuo saulės spindulių poveikio. Skirtingos pakuočių rūšys leidžia išsirinkti geriausią sprendimą gaminiams pakuoti. Nuo mažyčių kosmetikos priemonių pakuočių, iki didžiausių buitinės technikos priemonių – viską galima patikimai ir saugiai supakuoti į popierines pakuotes.

Siuntoms pakuoti dažniausiai yra pasirenkamos standartinės dėžės. Dažniausiai įmonės įsigyja kelias skirtingo formato dėžes, kad galėtų pasirinkti tinkamiausią dydį kiekvienai siuntai supakuoti. Tokiu atveju, dėžėje likęs laisvas plotas yra užpildomas pasirinktu užpildu, kad daiktai dėžėje nesudužtų ir neprarastų prekinės išvaizdos.

Jei jūsų įmonė gamina tam tikrus išskirtinės formos gaminius, mes galime pasiūlyti būtent jūsų prekėms pritaikytą pakavimo sprendimą. Pagal specifinius jūsų gaminio matmenis pritaikyta pakuotė, pavyzdžiui, dėžutė kvepalų buteliukui, pakuotė saldainiams, medui, vaistams ar kt. gerai apsaugos jūsų produktą, o klientas gaus nepažeistą gaminį dailioje ekologiškoje pakuotėje.

Ekologiškos popierinės pakuotės jūsų gaminiams

Ilgą laiką putplastis ir plastikas dominavo pakavimo rinkoje – jis lengvas, pigus, atsparus aplinkos poveikiui. Tačiau šie pliusai, ypač atsparumas aplinkos poveikiui, šiandien jau yra laikomi nebe privalumu, o trūkumu. Pakuotės iš popieriaus taip pat yra lengvos ir sąlyginai pigios, tačiau jos, priešingai nei iš plastiko pagamintos pakuotės, greitai suyra atsidūrusius komposte ar net ir netyčia patekusios į aplinką kaip šiukšlės.

Nors ekologijos tema tampa vis populiaresnės, o perdirbimas ir pakartotinis daiktų naudojimas yra nauja mada, tačiau tenka pripažinti, kad dauguma pakuočių vis dar yra vienkartinės. Visgi plastiko ir popieriaus poveikis aplinkai smarkiai skiriasi, pavyzdžiui, popierius vidutiniškai suyra per 2–6 savaites, kai plastikas, priklausomai nuo jo rūšies, per 20 ar net 500 metų. Žinoma, už poveikio aplinkai mažinimą atsakingi turi būti visi – ir įmonės, ir pavieniai žmonės, todėl jau nuo 2008 m. mes įsidiegėme aplinkos apsaugos standartą ISO 14001. Pasaulinė praktika rodo, kad šio standarto gairių laikymasis vidutiniškai sumažina įmonės poveikį aplinkai 20–30 proc.

Pakuotės iš popieriaus pagal užsakymą

Gaminame įvairias pakuotes įmonėms pagal individualius užsakymus. Todėl jūsų įmonei galime pasiūlyti ne tik praktišką ir tvirtą pačios pakuotės dizaino sprendimą, bet ir maketavimo paslaugas, pakuotę pažymėti jums reikalingu ženklinimu, logotipu, reklamine medžiaga ir pan.

Mūsų patyrę projektuotojai gali sukurti būtent jūsų gaminiams pritaikytą dizainą, kad pagaminta pakuotė leistų ne tik dailiai, bet ir saugiai supakuoti jūsų gaminį. Nuolat vykdoma didmeninė prekyba leido ištobulinti įmonės gamybos procesus, kad kelias nuo pakuotės dizaino iki galutinio produkto būtų sklandus ir paprastas. Užsakomi dideli kiekiai leidžia jums pasiūlyti patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Bene 20 m. patirties spausdinimo, pakuočių ir kitų gaminių iš popieriaus gamybos rinkoje yra geriausias mūsų kokybiško darbo įrodymas. Nuolat tobuliname procesus, ieškome geriausių sprendimų bei domimės naujomis, ekologiškesnėmis alternatyvomis. Mūsų stiprybė yra lankstumas užsakymo dydžio ir kokybės atžvilgiu. Todėl galime visuomet pasiūlyti kūrybiškus jums tinkamus pakuočių gamybos sprendimus ir įgyvendinti net ir originaliausias jūsų idėjas. Jei nesate tikri, ar galėsime pagaminti jums reikalingą pakuotę – susisiekite!

no images were found