Farmacijos pakuotės

Gaminame vaistų ir kitų farmacijos srities produktų pakuotes jau ne vienus metus, todėl žinome, ko dažniausiai ieško klientai ir pasiūlome praktiškus bei nebrangius sprendimus. Gaminame įvairias popierines pakuotes vaistams, medicinos prekėms iš įvairaus storio kartono. Be įprastinių vaistų dėžučių, galime pasiūlyti ir spausdinimo paslaugas įvairiems reklaminiams ar informaciniams lipdukams, etiketes dėžutėms, vaistų anotacijos spausdinimo paslaugą, pagaminti firminių blankų ar sąskaitų blankų jūsų įmonei.

Farmacijos pakuotės dideliais kiekiais

Spaudos ir leidybos versle sukamės jau beveik du dešimtmečius, todėl gerai išmanome, kuo skiriasi pakuotės, kurių ieško konditeris nuo tų, kurių ieško farmacininkas. Mūsų suburtas savo srities profesionalų kolektyvas greitai pasiūlys jums tinkantį spaudos ir maketavimo sprendimą.

Įvairaus formato dėžučių gamyba pagal užsakymą leidžia prisitaikyti prie skirtingų klientų poreikių ir sukurti pakuotę, tinkamą būtent jūsų prekei. Skirtingos pakuočių rūšys gali būti skirtos patiems produktams pakuoti (pvz., nedidelės vaistų dėžutės) ar pritaikytos siuntoms gabenti (pvz., dideliam kiekiui jau supakuotų vaistų dėžučių).

Medicinos prekės, skirtingai nei kiti produktai, reikalauja ir tam tikrų specialių pakuotės ženklinimų. Tačiau ilgametė patirtis ir nuolat tobulinamos technologijos mums leidžia įgyvendinti visus jūsų pageidavimus. Vaistų dėžutes galime ženklinti reikiamu logotipu, informacija apie gaminį, taip pat esame pasiruošę ant jūsų vaistų pakuotės atspausdinti reikiamą užrašą Brailio raštu.

Nuo pakuotės iki anotacijos

Didmeninė prekyba įvairiais popieriaus ir kartono gaminiais mums leidžia pasiūlyti platų paslaugų spektrą jūsų farmacijos įmonei. Dažnai yra patogiau bendradarbiauti su viena įmone, rengiant panašią medžiagą spaudai ir gamybai. Taip sutaupomas ir jūsų, ir mūsų laikas tariantis dėl dizaino sprendimų. Bendradarbiaujant nuolat greičiau sutariama dėl pasikartojančių dizaino, idėjinių sprendimų, lengviau išlaikyti vientisumą kuriant skirtingus produktus tai pačiai įmonei.

Todėl mes teikiame ne tik pakuočių gamybos paslaugas, bet ir galime atspausdinti vaistų anotacijas, sumaketuoti ir atspausdinti įvairias medicinines formas pagal jūsų pageidavimą ar važtaraščius, firminius blankus, sąskaitų blankus, instrukcijas.  

Ekologiška spauda medicinos prekėms

Įvairios pakuotės, deja, dažniausiai yra vienkartinės. Nors popierius yra perdirbama žaliava, tačiau dažnai pritrūksta laiko savarankiškai pasidomėti ekologiškesnėmis pakuočių ir apskritai spaudos galimybėmis. Jei jums, kaip ir mums, rūpi ekologija, tuomet siūlome susipažinti su ekologiškos spaudos galimybėmis, kurias siūlome savo klientams.

Įvairias instrukcijas, vaistų anotacijas galime atspausdinti ant „Forest Stewardship Council“ (FSC) sertifikuoto popieriaus. FSC žymimas perdirbtas arba iš atsakingai naudojamų miškų medžių pagamintas popierius. Sertifikatas įtraukia ne tik miško išsaugojimo, stebėjimo ir atsodinimo reikalavimus, bet reglamentuoja ir popieriaus gamybos linijoje dirbančių žmonių teises. Lankstinukas, skrajutes ir kitą spaudą galime atspausdinti ant 100 proc. perdirbto popieriaus. Pasirinkus šį popierių jūs sumažinsite naujo popieriaus gamybos poreikį bei prisidėsite palaikydami tvarius popieriaus gamintojus.