Įdėklai ir intarpai

Pagal užsakymą pagaminti įvairūs skirtukai, tai būdas lengvai, patikimai ir saugiai supakuoti jūsų prekes ar gaminius. Įvairias dėžes ir joms pritaikytus gofrokartono intarpus gaminame jau beveik 20 metų, todėl žinome, kokie sprendimai yra praktiškiausi ir galime pasiūlyti individualizuotą sprendimą kiekvienam skirtingam produktui.

Kartoninės pakuotės ir joms pritaikyti įdėklai

Kartono lapai yra itin universali medžiaga – juos galima lankstyti, pjaustyti, norint išgauti reikiamos formos ir dydžio talpas. Standartinėje stačiakampio gretasienio formos dėžutėje galima įrengti pertvaras nedideliems stiklainiams, buteliukams ar kito tipo prekėms. Jos gali būti ir kvadrato, stačiakampio formos, ar įmantresnės – šešiakampės ir pan. Kiekvienu atveju gaminame įdėklus būtent jūsų prekės pakavimui, todėl pagal užsakymą pagaminta pakuotė bus stabili ir patikima.

Gofro kartonas turi mikro tarpus savo sienelėje, todėl jis amortizuoja pakuotei tenkančius smūgius, apsaugo prekę nuo aplinkos poveikio, nestabilumo ir dėl to atsirandančių pažeidimų. Gofruoti kartono lakštai, tai paprastas, bet patikimas sprendimas, apsaugosiantis jūsų produktus ir leisiantis jaustis ramiai, kad prekės jūsų klientą pasieks puikios prekinės išvaizdos.

Mažoms dėžutėms ir didelėms dėžėms

Jūsų produktams kuriamus intarpus ir skirtukus gaminame pagal individualų užsakymą, todėl kartonas gali būti lankstomas, karpomas, suklijuojamas jūsų pageidaujama forma, o dydis pritaikomas individualiai jūsų prekei. Iš popieriaus, kartono ir kitų ekologiškų medžiagų galime pagaminti įvairias tarpines pakuotėms, atskyrimo elementus, apsauginius kampus, pertvaras, padėkliukus ir kitas prekes. Jei nesate tikri, ar galėsime pagaminti tai, ko jums reikia – susisiekite ir pasistengsime rasti sprendimą kartu!

Konsultuotis su mūsų specialistais galite internetu, telefonu ar kitu jums patogiu būdu. Didmeninė prekyba įvairiomis pakuotėmis ir jų priedais iš popieriaus leidžia jums pasiūlyti konkurencingą kainą, o ilgametė patirtis šioje srityje – darbus atlikti laiku ir kokybiškai. Žinome, ką darome ir džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti kokybiškas ir ekologiškas popierines pakuotes bei jų priedus.

Ekologiškų pakuočių gamyba

Įvairios pakuotės ir jų priedai, dažniausiai, būna vienkartiniai. Siekdami mažinti savo kaip įmonės poveikį aplinkai ir norėdami savo klientams pasiūlyti aplinkai draugiškesnius pakavimo sprendimus, mes galime jūsų reklaminę medžiagą, lankstinukus, skrajutes, instrukcijas ir kitą pakavimo tarą pagaminti iš perdirbto popieriaus.

Taip pat džiaugiamės jau nuo 2008 metų įmonėje besilaikantys ISO 14001 standarto, kuris leidžia optimizavus procesus sumažinti įmonės poveikį aplinkai 20–30 proc. Šis aplinkos apsaugos standartas skatina žiedinę ekonomiką ir padeda prisidėti prie taršos mažinimo.