Pakuotės maistui

Gaminame įvairias popierines pakuotes skirtas maisto produktams pakuoti, transportuoti ar laikyti. Popierinės pakuotės yra gaminamos pagal užsakymą, todėl pritaikysime pakuotę pagal jūsų pageidavimus. Jei pakuotė bus skirta gaminiams pardavinėti, galime paruošti pakuočių su langeliais maketą, kad pirkėjai matytų, kad yra pakuotės viduje. Jei pakuotė bus reikalinga išsineštiniam maistui – galime pagaminti pakuotę su skyreliais ar patikimu uždarymu. Mūsų gaminamos pakuotės yra saugios ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Susipažinkite su mūsų siūlomomis pakuotėmis ir susisiekite, kad galėtume sutarti dėl jums reikalingų pakuočių!

Vienkartinės pakuotės maisto išvežiojimui

Pakuotės išsineštiniam maistui įprastai yra vienkartinės. Todėl norėdami mažinti sunaudojamo plastiko kiekį, mes siūlome pakuotes maistui gaminti iš popieriaus. Ekologiškos popierinės pakuotės leis pasiūlyti klientams geriausią ekologijos ir kokybės santykį. Mūsų gaminamos pakuotės yra tvirtos ir patikimos, o atsižvelgus į jūsų poreikius, galime pasiūlyti skirtingų dydžių dėžutes, krepšelius ar maišelius. Galime pagaminti nedideles dėžutes individualiems maisto užsakymams, taip pat didesnes dėžutes, į kurias galėsite praktiškai pakuoti didesnius užsakymus, maistą šventėms ir pan. Visos maistui skirtos pakuotės yra tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu.

Pakuotės gaminame pagal individualius užsakymus, todėl gamine pasiūlyti ne tik gamybos, bet ir maketavimo paslaugas. Jūsų užsakomas maisto pakuotes galime dekoruoti jūsų logotipu, reklamine informacija, spausdinti kontaktinę informaciją ar kitą informaciją, kurios pageidaujate. Dizainas ir ženklinimas gali būti pritaikomas prie jūsų jau turimos ir naudojamos reklaminės medžiagos.

Popierinės pakuotės konditerijos gaminiams ir gėrimams

Įvairios pakuotės iš popieriaus yra populiarios ne tik pakuojant maistą išsinešti, bet ir renkantis pakuotes kitiems maisto produktams. Popierius, kaip pakavimo medžiaga, yra patogi tuo, kad nėra sunki, taigi ji puikiai tinka siuntoms ir prekių transportavimui. O individualiai jūsų gaminiui pritaikyta pakuotė gali būti ne tik praktiška, bet ir daili.

Pakuotės iš popieriaus dažnai pasirenkamos maistui: pyragams, tortams, šakočiams ir kitiems saldėsiams pakuoti. Tokio tipo maisto produktams galime pasiūlyti įvairių dydžių dėžutes (su ar be langelio, per kurį matosi produktas). Taip pat dėžutėje supakuotus gaminius galima dėti į popierinius maišelius, kurie būtų puošti jūsų parduotuvės ar kepyklos logotipu ir kita reklamine medžiaga. Pakuotės iš popieriaus taip pat yra tinkamos ir gėrimų pakavimui. Dažnai pakuotės su skyreliais pasirenkamos vynui, alui ar kitiems gėrimams pakuoti, kai norima, kad prekės ne tik būtų tvarkingai sudėtos į dėžę, bet ir saugiai atskirtos papildomu kartono lakštu viena nuo kitos.

Didmeninė prekyba pakuotėmis internetu

Turime ilgametę patirtį įvairaus tipo popierinių pakuočių ir maišelių gamyboje, todėl jūsų įmonei galime pasiūlyti ne tik kokybišką galutinį produktą, bet ir vertingus patarimus renkantis reikiamą pakuotės išvaizdą. Kviečiame konsultuotis internetu ar telefonu ir aptarti, kokio tipo pakuočių jums reikia. Mes pasiūlysime galimus sprendimus ir pakomentuosime, kokie kiekvieno varianto privalumai ir trūkumai. Patyrę dizaineriai sumaketuos jūsų norimą produktą, pažymės jį reikiamu ženklinimu ar reklamine informacija, o jums išsirinkus patinkantį dizainą, pradėsime spausdinimo darbus. Dideli kiekiai yra mūsų kasdienybė, todėl galite būti tikri, kad įsipareigojimus vykdysime laiku ir jūsų pardavimai nesustos dėl vėluojančių pakuočių.

Skirtingos pakuočių rūšys, indeliai, dėžutės ir maišeliai, pritaikyti jūsų gaminamam produktui ar patiekalams, tai praktiškas ir patogus sprendimas maistui pakuoti! Rinkitės ekologiškesnes pakuotes pagamintas iš popieriaus, o klientams pasiūlykite tokios pat aukštos kokybės pakuotes kaip ir pagamintas iš kitų, ne tokių tvarių, medžiagų. Patogiai ir lengvai supakuoti galima ir vyno butelius, ir tortus ar pyragus – viskas, ko reikia, tai apgalvotas ir praktiškas sprendimas būtent jūsų produktui pakuoti.