Dėžutės su spauda

Turbūt kiekvienas verslas, kuris ką nors gamina ir parduoda, neapsieina be vienokių ar kitokių pakuočių. Populiariausios ir lengviausiai pritaikomos pakuotės, tai įvairių dydžių dėžės ir dėžutės. „Baltic Printing House“ gaminame ir prekiaujame įvairaus dizaino ir dydžių dėžėmis pakavimui iš popieriaus ir kartono. Nuo visai nedidelių dėžučių vaistams, iki didelių kartoninių dėžių baldams, namų apyvokos daiktams ar maisto produktams. Galime pasiūlyti ne tik dėžes, bet ir papuošti jas jūsų pageidaujama spauda: logotipu, reklamine informacija, reljefiniu įspaudu ar net Brailio raštu.

Įvairių dėžučių gamyba pakavimui

Dėžės pakavimui gali būti naudojamos norint apsaugoti gaminį nuo aplinkos poveikio, paruošti jį saugiam transportavimui ar tiesiog patogiai vienoje vietoje sukomplektuoti kelių skirtingų prekių krepšelį ar kelis vienetus to paties gaminio.

Dėžes iš kartono ir popieriaus gaminame įvairių dydžių ir įvairių formų. Popierius ir kartonas yra lengvai formuojamos medžiagos – galima lengvai išpjauti norimą formą, ruošinį ne tik suklijuoti įvairių laipsnių kampais, bet ir sulenkti, taip prisitaikant prie gaminio formos. Todėl kartoninės dėžutės yra pasirenkamos įvairių tipų dovanoms, rankų darbo suvenyrams, vienetiniams buteliams pakuoti.

Dėžės gali būti pačių įvairiausių dydžių, o sumaketavus norimą dizainą, galima lengvai pagaminti didelius pakuočių tiražus. Todėl jos puikiai tiks didmenine prekyba užsiimančioms įmonėms. Pakuoti galima nuo buitinės technikos, namų apyvokos daiktų, detalių, ruošinių, statybinių prekių iki įvairių maisto produktų: užkandžių, gėrimų, kulinarijos ir konditerijos gaminių.

Dėžutės iš kartono pagal užsakymą

Spaudos ir pakuočių gamybos versle sukamės jau beveik 20 metų, todėl esame sukaupę daug patirties, kuri padės pasiūlyti jums tinkamą efektyvų ir greitą pakavimo sprendimą. Be standartinių kubo ar stačiakampio gretasienio formos dėžių mes gaminame ir įvairias pakuotes pagal užsakymą.

Mūsų specialistai gali sumaketuoti jūsų pageidaujamą dėžutės modelį. Tai gali būti ir neutrali natūralios popieriaus spalvos dėžutė siuntoms, transportavimui, ir prekėms pristatyti skirta reklaminio tipo pakuotė. Spalvotas ir nespalvotas maketavimas ir spausdinimas yra galimas dėžės išorėje ar jos viduje. Išorinės dėžės sienelės dažniausiai puošiamos su logotipais, reklamine medžiaga, informacija apie gaminį (pvz., sudėtimi, naudojimo instrukcija). Įmonei pageidaujant galime pagaminti ir pakuotę su langeliu, pro kurį būtų matyti viduje esantis turinys. Dėžės viduje dažnai yra pasirenkama spausdinti reklaminę medžiagą, tokia pakuotė naudinga, jei jūsų produktai parduotuvėse yra išdėliojami su pakuote. Tokiu atveju atidarius dėžę, jos viduje gali būti spalvotai atspausdinta informacija, pristatanti gaminį, jo savybes ir atliekanti reklaminę funkciją.

Jei ieškote išskirtinai atrodančios pakuotės, galime jūsų dėžes spausdinti ofsetiniu būdu, laminuotu pasirinktu laminatu ar padengti UV laku. Taip pat galime dekoruoti reljefiniu įspaudu (kongrevu) ar šilkografine spauda. Ieškantiems sprendimų farmacijos prekių supakavimui – ant dėžučių galime atspausdinti reikalingus įrašus Brailio raštu.

Didmeninė prekyba popierinėmis dėžėmis ir dėžutėmis

Nuolat bendradarbiaujame su įvairaus dydžio įmonėmis, kurioms reikalingi didesni pakuočių kiekiai vienu metu. Todėl dideli kiekiai ir aukštos kokybės gaminiai – yra mūsų darbo standartas. Patys rengiame pakuočių maketus, ruošiame spausdinimui, spausdiname ir karpome, lankstome. Tai leidžia prižiūrėti procesą nuo pradžios iki pabaigos ir užtikrinti aukštą kokybę.

Jums reikalingą pakuotės modelį ir kitas detales mielai deriname internetu ar telefonu, todėl su mumis visada galėsite susisiekti jums patogiu būdu ir aptarti visas detales, o paruoštus maketus peržiūrėti net ir neišvykdami iš savo darbo vietos. Orientuojamės į didmeninę dėžučių gamybą, todėl visuomet galime pasiūlyti geriausią kainą savo klientams.

no images were found