Skirtukai ir pertvaros

Kad jūsų prekės būtų saugiai supakuotos, o prekių grupės klientus pasiektų tvarkingos, nesusimaišiusios ir nepabirusios siuntoje, yra svarbu pasirinkti ne tik tinkamo dydžio dėžę, bet ir numatyti reikiamus skirtukus ar pertvaras. Kiekviena pakuotė turi būti apgalvota iki smulkmenų, tik taip galėsime užtikrinti, kad jūs būsite patenkinti mūsų pasiūlyta popierine pakavimo talpa. Mūsų gaminami skirtukai ir pertvaros – tai geriausias sprendimas jūsų tvarkingoms pakuotėms!

Gofruoto kartono skirtukai

Gofrokartonas yra puiki pagalbinė pakavimo medžiaga, kurioje esantys mikro plyšeliai gali sušvelninti smūgius ir apsaugoti jūs produktą transportavimo metu. Kartono lapai gali būti sukarpomi ir išlankstomi pagal jūsų prekės ar produkto išmatavimus. Jūsų naudojamoms pakavimo dėžutėms pritaikyti skirtukai padės paprastai ir patikimai supakuoti jūsų produktus. Iš popieriaus ir gofro kartono gaminame dėžes ir skirtukus, skirtus smulkiems gaminiams, pavyzdžiui, arbatos pakeliams, taip pat ir dideliems ar sunkiems gaminiams, pavyzdžiui, vyno buteliams. Skirtingi skirtukų tipai leidžia prisitaikyti ir pagaminti jums reikiamų parametrų įdėklus.

Pakavimui naudojamas popierius ir kartonas yra labai patogios medžiagos dėl kelių savybių. Pirmiausia, kartono ar popieriaus lakštai gali būti lengvai lankstomi, taip išgaunant reikiamą formą. Be to, popieriaus pakuočių kaina yra labai konkurencinga, o mūsų vykdoma didmeninė prekyba tokio tipo pakuotėmis leidžia jums pasiūlyti tikrai geras kainas.

Ekologiškos pertvaros dėžėms pagal užsakymą

Popierinės pakuotės ir įvairios pertvaros, kurias gaminame, mums leidžia prisidėti prie tvaresnės aplinkos kūrimo. Popieriaus gamybai galima naudoti perdirbamą popierių, taip mažinant poreikį nuolat kurti naujus produktus. Be to popierinės pakuotės išmestos suyra vos per 6 savaites, kai jų alternatyva – plastikas – gali irti net 500 metų. Todėl džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti popierinių pakuočių iš kartono lapų ar gofruotų gaminių, kurie ne tik puikiai tiks produktams pakuoti, bet ir bus draugiškesni gamtai.

Mūsų gaminius galite užsakyti internetu ar kitu jums patogiu būdu. Galime pasiūlyti ne tik skirtukus ir pertvaras, bet ir kitas pakavimui reikalingas priemones: indelius, maišelius, atspausdinti instrukcijas ir pan. Jei abejojate, kokie popieriniai pakavimo sprendimai tiktų jūsų įmonės produkcijai, susisiekite ir kartu surasime jums geriausią sprendimą!