Baldų surinkimo instrukcijos

Jūsų gaminiams galime pasiūlyti pakuotes nuo… iki! „Baltic Printing House“ gaminame įvairias dėžes, jų pertvaras, maišelius smulkių ir stambių prekių pakavimui. Taip pat spausdiname instrukcijas ar vartotojo vadovus jūsų gaminamiems baldams, buitinei technikai, namų apyvokos daiktams. Todėl jums galime pasiūlyti paslaugų paketą: individualizuotą gofruoto kartono įpakavimą jūsų gaminiui ir atspausdinti instrukcijas ar kitą reikalingą informaciją.

Naudojimo instrukcijos: maketavimas ir spausdinimas

         Pasirinkus mus, instrukcijų spausdinimas taps paprastas ir lengvas. Ilgametę patirtį turintys mūsų specialistai galės patarti ir pasiūlyti sprendimą, pavyzdžiui, sumaketuoti jūsų turimą tekstą, parinkti geriausiai tinkantį popierių, atspausdinti, sulankstyti ir susegti instrukcijas.

         Spausdiname įvairias instrukcijas ir informacinius lapelius lietuvių kalba (su visais diakritiniais ženklais), taip pat įvairiomis užsienio kalbomis. Galime atspausdinti pavienius informacinius lapelius, papildomas saugos instrukcijas, surinkimo schemas ar išsamius didelės apimties vartotojo vadovus. Įmonei pageidaujant, galime ne tik atspausdinti instrukcijas, bet ir pasiūlyti platų kitų popierinių gaminių asortimentą. Vieni populiariausių užsakymų – tai įvairių firminių blankų gamyba. Galime sumaketuoti ir atspausdinti blankus puoštus jūsų įmonės logotipu, kita reklamine medžiaga. Taip pat galime atspausdinti įvairias medicinines formas, CMR važtaraščius, sąskaitų ruošinius, vaistų anotacijas ar kasos pajamų ir išlaidų orderius ant savaiminio kopijavimo popieriaus.

Įvairių instrukcijų spausdinimas dideliais kiekiais

Populiariausios instrukcijos, kurias tenka spausdinti, tai baldų surinkimo ar kitų gaminių. Įvairios instrukcijos ir informaciniai lapeliai yra reikalingi darbo baldams, tokiems kaip stalai, kėdės, taip pat įvairiems kitiems baldams: spintelėms, komodoms, lovoms ir pan. Tokio tipo instrukcijas efektyviai ir kokybiškai spausdiname dideliais kiekiais. Žinoma, svarbu ir tai, kad vienos instrukcijos kaina būtų kaip įmanoma maža. Galime pasiūlyti klientams puikų kainos ir kokybės santykį, nes naudojame ruloninę spaudos mašiną, pritaikytą didmeninei prekybai spauda. Paruošus pirminį maketą, atspausdinti didelius tiražus įvairių instrukcijų, schemų ir pan. yra itin paprasta, o spausdinimas netrunka ilgai.

Jūsų ir mūsų planetai: spausdiname ant perdirbto popieriaus

         Klientams renkantis prekes ar paslaugas ekologinis aspektas tampa vis svarbesnis. Todėl mes instrukcijas, vartotojo vadovus ir kitus didelės apimties informacinius leidinius spausdiname ant 100 proc. perdirbto popieriaus, kad jūs savo klientams galėtumėte pasiūlyti aplinkai draugiškesnį leidinį.

         Mūsų naudojamas perdirbtas popierius yra sertifikuotas „Forest Stewardship Council“ (FSC) setifikatu. FSC, tai pasaulinės reikšmės iniciatyva, kuri rūpinasi miškų išsaugojimu, atsodinimu bei atsakingu jų vartojimu (kontroliuoja perteklinį miškų kirtimą). Be to, FSC reglamentuoja ne tik paties miško kirtimą ar atsodinimą, bet ir popieriaus gamybos linijoje (nuo miško kirtimo iki pat pakartotinio popieriaus perdirbimo) dirbančių žmonių teises. Rinkdamiesi šį popierių mes žinome, kad jo gamybos kelyje buvo užtikrinamos sąžiningos darbo sąlygos darbininkams, o perdirbtas ar naujai pagamintas popierius turėjo mažiau įtakos regiono miškams nei šio sertifikato neturinčio popieriaus naudojimas.

         Norėdami prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo ir savo, kaip įmonės, poveikio aplinkai mažinimo, mes dar 2008 m. įsidiegėme aplinkos apsaugos standartą ISO 14001. Tai standartas, leidžiantis efektyviai užtikrinti sisteminį požiūrį į aplinkos apsaugą verslo viduje ir skatinantis žiedinę ekonomiką. Jis reglamentuoja veiklos kontrolę bei padeda integruoti aplinkosauginius aspektus į verslo vystymo strategiją. Kitų šalių patirtis rodo, kad vien šio standarto laikymasis sumažina poveikį aplinkai apie 20–30 proc.