Gofruotas kartonas

Įvairių dydžių pakuotės ir jų pertvaros dažniausiai yra gaminamos iš gofruoto kartono. Tai ekologiška, patvari ir sąlyginai pigi medžiaga, kurią formuoti: iškirpti, sulankstyti ir suklijuoti – yra itin paprasta. Šios savybės būtent gofro kartonui leido išpopuliarėti įvairiose srityse – nuo smulkių nedidelių ir lengvų nišinių produktų pakavimo, iki pakuočių baldams, buitinei technikai ar kitiems dideliems produktams. Pagal užsakymą gaminamos dėžutės ir pakavimui skirtos kartotinės tarpinės ar pertvaros – yra mūsų kasdien gaminami produktai, todėl galėsime jums patarti, pasiūlyti geriausią sprendimą ir pagaminti reikiamo dizaino pakuotes.

Gofruoto kartono pakuočių gamyba pagal užsakymą

Žodžiai kartonas ir gofruotas kartonas dažnai yra vartojami kaip sinonimai. Tačiau svarbu pabrėžti, kad kartonas, tai vienasluoksnė drėgmei pralaidi medžiaga. Todėl kartono lapai greičiau suyra išmesti, tačiau lygiai dėl tos pačios priežasties jie nėra tokie patvarūs pakuojant sunkius daiktus ar norint, kad pakuotė būtų atspari drėgmei. Gofrokartono arba gofruoto popieriaus lakštai yra mažiausiai dviejų sluoksnių – vieno lygaus, o kito – gofruoto. Tokio kartono rulonai gali būti naudingi pakuojant smulkius, dužius gaminius. Kartonas lengvai pasiduoda lenkimui, todėl jį naudojant bus lengva įvynioti apvalius ar netaisyklingų formų gaminius, taip apsaugant juos nuo susibraižymo ar nuo sudužimo. Taip pat gofrokartonas gali būti ir trijų sluoksnių ar daugiau. Kuo daugiau sluoksnių – tuo tvirtesnė ir patvaresnė pakuotė.

Nepaisant to, kad iš gofro kartono pagamintos pakuotės gali būti patikimos ir tvirtos, jų svoris yra nedidelis, o tai itin svarbu prekių transportavimui ir sandėliavimui. Svarbu ir tai, kad pakuotes jūsų įmonei pagaminsime pagal užsakymą. Tai reiškia, kad jūsų prekės saugumu rūpinsis ne tik kartono savybės, bet jo pritaikymas būtent jūsų produktui. Iš gofruoto popieriaus lakštų galima gaminti įvairių dydžių dėžes, smulkioms prekėms pakuoti gali būti pritaikomos specialios pertvaros, padalijančios talpą į kelias dalis. Tai leidžia lengvai ir saugiai pakuoti stiklainius, stiklinius butelius, puodelius ir panašius gaminius. Paprastas tokių pakuočių gamybos procesas leidžia itin tiksliai pritaikyti pakuotę jūsų produktui ir taip jį apsaugoti nuo galimo susibraižymo, palengvinti sandėliavimą ir t. t.

Gofruoto kartono pakuotės privalumai

Kokybę garantuoja pačios gofro kartono savybės: patvarumas, ekologiškumas, kaina ir itin plačios galimybės individualizuoti pakuotę. Kiekviena šių savybių yra svarbi renkantis pakuotę jūsų gaminiams, tai, kad gofro kartonas pasižymi jomis visomis – yra didžiausias šios medžiagos privalumas.

Gofruoto popieriaus pakuotės yra patvaresnės už popierines ar paprasto kartono pakuotes, nes pakuotės sienelėje esančios mikro raukšlės – gofras – joms suteikia tvirtumo. Net ir plona (pvz., 1,5 mm) sienelė bus atsparesnė aplinkos poveikiui nei tokio pat storio popierius. Sudarytas iš kelių sluoksnių, tokios rūšies kartonas bus atsparesnis drėgmei.

Taip pat yra svarbus ir ekologijos aspektas. Įprastai gofrokartono pakuotės yra gaminamos iš perdirbto popieriaus ar kartono. Dar kartą panaudojant jau pagamintas žaliavas yra taupomi planetos resursai, prisidedama prie tvarių verslų palaikymo.

Įmonėms, užsakančioms didelius kiekius pakuočių, svarbus faktorius renkantis pakuotės medžiagas yra kaina. Didmeninė prekybos šio tipo pakuotėmis patirtis rodo, kad galime klientams pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.

Iš gofruoto popieriaus gaminamos pakuotės gali būti pačių įvairiausių išmatavimų, išpjaunamos ir suklijuojamos į pageidaujamą formą. Kartonas gali būti lankstomas išgaunant išgaubtas formos ir pritaikant jį jūsų individualiam produktui. Skirtingi paties kartono tipai leidžia pasirinkti ekonomiškiausią medžiagą trapiems ar dužiems produktams pakuoti.

Bendradarbiaujame su jumis, kad sukurtume mažiau atliekų

Nors vienkartinės pakuotės dažnai yra įvardijamos kaip šių dienų rykštė, tačiau kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie ų poreikio mažinimo arba rinktis gamtai draugiškesnes alternatyvas. Viena tokių alternatyvų – tai popierinės ir kartoninės pakuotės jūsų gaminiams.

Popierius, kartonas gamtoje suyra daug greičiau nei atitinkamos plastikinės pakuotės. Plastikui suirti gali prireikti nuo keliasdešimt iki 500 metų, o štai popierius suyra vos per 6 savaites. Todėl džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti įvairias popierines pakuotes.

Gamta rūpinamės ne tik gamindami aplinkai draugiškas pakuotes, bet ir stebime procesus savo įmonės viduje. Nuo 2008 m. vadovaujamės aplinkosaugos standarto ISO 14001 reikalavimais. O įvairiai jūsų reklaminei medžiagai (lankstinukams, bukletams, instrukcijoms ir kita) spausdinti galime pasiūlyti rinktis 100 proc. perdirbtą popierių.

Susisiekite su mūsų komanda internetu, telefonu ar kitu jums patogiu būdu ir galėsime aptarti, kokio tipo pakuočių jums reikia. Gofruoto kartono dėžės ir kitos pakavimo priemonės yra mūsų kasdienybė – todėl galima patarti ir pasiūlyti pasiteisinusius sprendimus.